Wydawnictwo Inwestor

Wydawnictwo Inwestor

Misją Wydawnictwa Inwestor jest tworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju branży drzewnej i meblarskiej w Polsce oraz promocja wyrobów drzewnych i meblarskich w kraju i za granicą.

Wydawnictwo Inwestor dostarcza przedsiębiorcom, wykorzystujących drewno lub materiały drewnopochodne w produkcji, usługach czy handlu – rzetelną, fachową, aktualną, praktyczną, a przede wszystkim przydatną wiedzę. Wszystko to za pośrednictwem wydawanych gazet:

  • Gazeta Przemysłu Drzewnego
  • Meblarstwo Komponenty i Technologie

Gazeta Przemysłu Drzewnego

Gazeta Przemysłu Drzewnego to lider na rynku prasy branżowej skierowanej do przedsiębiorców przemysłu drzewnego. Ukazuje się nieprzerwanie od 26 lat. Co miesiąc GPD gości w większości firm z branży, a jej nakład to 20 tys. egzemplarzy. Od 2012 r. GPD ukazuje się w nowoczesnej szacie graficznej i podzielona jest na sześć działów tematycznych: Z kraju, Ze świata, Ekonomia i rynek, Temat z bliska, Produkty i komponenty oraz Technika i technologia. Dzięki temu w czytelny i atrakcyjny sposób relacjonowane jest to, co najbardziej istotne dla przemysłu drzewnego.

Meblarstwo - Komponenty i Technologie

Meblarstwo – Komponenty i Technologie to czasopismo skierowane głównie do producentów mebli i komponentów służących do ich wytworzenia. Miesięcznik przekazuje wiedzę o aktualnie panujących trendach we wzornictwie, prezentuje najnowsze technologie i informuje o ważnych wydarzeniach związanych z branżą meblarską. Pozwala również na zapoznanie się z bieżącą ofertą dostawców półfabrykatów, komponentów oraz akcesoriów wykorzystywanych do produkcji mebli – zarówno dotyczącą drewna i materiałów drewnopochodnych, jak i tkanin, tworzyw sztucznych, szkła czy metali.