Poznaj Strefę Ognia podczas Warsaw Home. Pokazy zduństwa, budowy kuchni, a także konferencja

Siódma edycja biznesowych targów wnętrz Warsaw Home & Contract odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. W jej ramach będzie można odwiedzić Strefę Ognia i uczestniczyć w konferencji "Indywidualne urządzenia grzewcze na odnawialną biomasę", której organizatorem będzie Świat Kominków.

Warsaw Home & Contract to nowoczesne wydarzenie biznesowe, będące jednym z najbardziej znanych w portfolio Ptak Warsaw Expo. To targi wnętrz integrujące sektor, ale również dające odwiedzającym pełną pulę możliwości kontraktacyjnych i networkingowych. Pozwalają one poznać bogatą gamę ofert od wiodących producentów i dystrybutorów, a także znaleźć indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Edukacja w ramach konferencji "Indywidualne urządzenia grzewcze na odnawialną biomasę"

Istotnym elementem wydarzenia jest również edukacja. Podczas Warsaw Home & Contract realizowana ona będzie między innymi pod postacią konferencji „Indywidualne urządzenia grzewcze na odnawialną biomasę”, której organizatorem będzie Świat Kominków.

7 listopada od godziny 12:00 będzie można wysłuchać cenionych branżowych ekspertów. Prof. Tadeusz Juliszewski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odpowie na pytanie „Dlaczego musimy walczyć o wykorzystanie biomasy do celów grzewczych”. Krzysztof Woźniak, sekretarz Rady Naukowej Polskiego Forum Klimatycznego, podzieli się informacjami na temat „Kampanii Drewno – Pozytywna Energia a Ekologia”.

Nie zabraknie również prelekcji na temat psychologicznych i rodzinnych zalet ogrzewania drewnem. Tę wygłosi Konrad Kućmierz z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki i Piece. Panel zamknie Wojciech Perek, ekspert Kampanii Drewno – Pozytywna Energia. Tytułem jego wykładu będzie „Obecne i przyszłe zagadnienia prawne dotyczące ogrzewania biomasą”.

Strefa Ognia podczas Warsaw Home & Contract

Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji dostępnych w ramach Strefy Ognia Warsaw Home & Contract. Wśród nich znajdą się między innymi pokazy zduństwa, a także budowy kuchni prowadzone przez Cech Zdunów Polskich i Akademię Zduńską.

Co więcej, odwiedzający będą mogli przyjrzeć się demonstracji programów Pallet CAD do projektowania kominków, pieca, a także mebli.

Serdecznie zapraszamy do wizyty podczas Warsaw Home & Contract w Ptak Warsaw Expo!